1Dodáváme kvalitní a výkonná čerpadla nebo kompletní vodárny různých výkonů dle skutečné potřeby – ať se jedná o čerpadla do studní, nádrží, nebo potoků či rybníků. Celý systém je vždy kompletně vybaven veškerým jistícím zařízením, včetně hlídání hladiny vody, aby nedošlo k poškození čerpadla. Jsme schopni vám vždy předložit nabídku kvalitních, výkonných a odpovídajících čerpadel.

V rámci našich dodávek jsme schopni vyřešit jakékoliv možnosti čerpání vody. Využíváme značkových čerpadel a zařízení od kvalitních výrobců jako jsou GRUNDFOS, CALPEDA, WILLO, AL-KO a další:

2

  • ponorná čerpadla pro široké použití při čerpání vody
  • ponorná čerpadla kalová pro znečištěné kalové vody s možností nasávání pevných příměsí do průměru 25 mm
  • ponorná hlubinná čerpadla pro čerpání pitné vody ze studní a hlubinných vrtů
  • domácí vodárny, automatické tlakové stanice
  • široký sortiment doplňkových zařízení jako jsou hladinová čidla, tlakové nádoby, měřící armatury, sací hadice, veškeré rozvody vody z potrubí a hadic
  • novinkanádrže na užitkovou a dešťovou vodu různých velikostí, určené k zabudování do terénu.

 

3Pro zachycování dešťové vody, nebo pro zásobu vody z vrtaných studní – v případě, že kapacita této studny nestačí alespoň pro jeden zavlažovací cyklus, dodáváme plastové podzemní nádrže různých velikostí. Součástí dodávky je připojení k zavlažovacímu systému, připojení ke stávající vodovodní síti – kdyby kapacita vrtané studny, nebo dešťových srážek byla nedostatečná a rovněž hlídání hladiny v nádrži a zabránění přeplnění nádrže. Kombinace s využitím dešťové vody se stále více realizuje zejména v zahradách městských aglomerací, kde náklady na vodné jsou vysoké. Dodáváme rovněž doplňkový sortiment pro ruční zavlažování, hadice a různé typy ručních postřikovačů, zahradní sprchy a další.