Projektová činnost v oblasti zahradní tvorby

je stejně důležitá, jako u samotné stavby. Ba co víc, pokud je nevhodně naplánovaná zahrada, projeví se to většinou až když se rostliny a stromy ukážou ve své konečné podobě.

zahradaZ tohoto důvodu bychom neměli tuto část zahradnických prací podceňovat. Architektovou prací je, aby se svému zákazníkovi věnoval v plném rozsahu a pomohl i s umístěním jiných zahradních prvků /dlažba,bazén atd./. Architekta je dobré kontaktovat již v době hrubé stavby budoucího domu a současně architekt také působí jako kontrolní článek při samotné realizaci.

Součástí zahradnických návrhů/projektů jsou:

Osazovací plán

  • slouží zahradnické firmě k přesnému osazení zahrady

Seznam rostlin

  • je uveden česky i latinsky a jsou v něm uvedeny počty druhů, barva květu a listů, dále obsahuje vzrůst a rozložitost jednotlivých rostlin

Axonometrické pohledy

  • pohledy z ptačí perspektivy na vaši budoucí zahradu, pro lepší představu jejího vzhledu

Technická zpráva

charakteristika použitých zahradních prvků (různé dřevostavby, skalka atd.)
– terénní úpravy
– doporučené množství použité kompostové zeminy

zahNa základě takto zpracovaného návrhu vám naše firma zpracuje cenovou kalkulaci, jejíž součástí je položkový rozpočet a rostliny jsou uvedeny v několika velikostech pro posouzení a osobní výběr investora. Po odsouhlasení investora provedeme dodávku materiálu, který je shromážděn na jednom místě.

Jednodušší formou kompletního projektu je studie. Tato forma návrhu zahrady je výrazně jednodušší ve své obsahové formě. Ale i zde je třeba mít na paměti, že na práci projektanta je nejdůležitější jeho nápad a ten případně dá podobu Vaší zahradě.

 

 

 

 

Napište nám

[contact-form-7 id=”117″ title=”Kontaktní formulář 1″]